Kartolina nga Shkodra

1
9803

Këtu do të paraqiten disa kartolina me pamje nga Shkodra dhe Qarku i Shkodrës.

Në botën e fotografisë:
Familja Marubi
Alpet e Shkodrës
Bregdeti shqiptar
Dinastia e Marubëve
Foto-album
Fototeka Marubi
Stacioni i fundit
Marubi i Shkodrës
– speciale nga Koha Jonë

– Fotografi
– Foto-galeri


Pamje nga Plazhi në VelipojëPamje nga Plazhi në Velipojë

Pamje nga Plazhi në VelipojëPamje nga Plazhi në Velipojë

Pamje e Shkodrës nga kalaja Rozafa
Pamje e Shkodrës nga kalaja “Rozafa”

Pamje nga Ura e MesitPamje nga Ura e Mesit

Pamje nga ShkodraPamje nga Shkodra

Pamje nga ShkodraPamje nga Shkodra

Pamje nga ShirokaPamje nga Shiroka

Pamje nga Kisha e MadhePamje nga Kisha e Madhe

Një shtëpi e vjetër shkodraneNjë shtëpi e vjetër shkodrane

Pamje nga kisha Zoja e ShkodrësPamje nga kisha “Zoja e Shkodrës”

Pamje nga kalaja RozafaPamje nga kalaja “Rozafa”

Teatri Migjeni dhe 5 heronjtëTeatri “Migjeni” dhe “5 heronjtë”

Pamje nga Kelmendi, VermoshPamje nga Kelmendi, Vermosh

Pamje nga Kelmendi, VermoshPamje nga Kelmendi, Vermosh

Pamje nga Kelmendi, GrabomPamje nga Kelmendi, Grabom

Shtëpi karakteristike në KelmendShtëpi karakteristike në Kelmend

Pamje nga Kelmendi, Gropa SelcëPamje nga Kelmendi, Gropa Selcë

SHKRUAJ NJË PËRGJIGJE

Ju lutem, shkruaj komentin tuaj!
Ju lutem, shkruaj emrin tuaj këtu

Kjo uebfaqe përdor Akismet, për të ulur spam. Mëso se si procesohen të dhënat e komentit tuaj.