Fototeka Marubi

0
11970
Fototeka Marubi

Fotografi të tjera…
Familja Marubi
Alpet e Shkodrës
Foto – Turizëm
Foto – Album
Fototeka Marubi
Stacioni i fundit
Marubi i Shkodrës
Dinastia e Marubëve  – speciale nga Koha Jonë

Kartolina nga Shkodra


Një galeri fotografish
të fiksuara nga aparati fotografik i Marubit

Pjetro Marubi (1834-1903)
– themelues i fotografisë shqiptare dhe ballkanase
Artizanantë në pazar

Pamje e Kalasë “Rozafa”

Varkë në liqen

Pamje e Kalasë “Rozafa”

Pamje e Kalasë “Rozafa”

Pamje e Kalasë “Rozafa”

Fotografia shkodraneFoto të tjera Përpara

SHKRUAJ NJË PËRGJIGJE

Ju lutem, shkruaj komentin tuaj!
Ju lutem, shkruaj emrin tuaj këtu

Kjo uebfaqe përdor Akismet, për të ulur spam. Mëso se si procesohen të dhënat e komentit tuaj.