Fototeka Marubi

0
5247
Fototeka Marubi

Marubi National Museum of Photography
www.marubi.gov.al


Pjetro Marubi (1834-1903)
– themelues i fotografisë shqiptare dhe ballkanase
 

Artizanantë në pazar
Pamje e Kalasë “Rozafa”

Varkë në liqen

Pamje e Kalasë “Rozafa”

Pamje e Kalasë “Rozafa”

Pamje e Kalasë “Rozafa”
Fotografi | Foto tjera

SHKRUAJ NJË PËRGJIGJE

Ju lutem, shkruaj komentin tuaj!
Ju lutem, shkruaj emrin tuaj këtu

Kjo uebfaqe përdor Akismet, për të ulur spam. Mëso se si procesohen të dhënat e komentit tuaj.