13 C
Shkoder, AL
E enjte, 19 Tetor 2017.

Kartolina nga Shkodra

Këtu do të paraqiten disa kartolina me pamje nga Shkodra dhe Qarku i Shkodrës. Në botën e fotografisë: Familja Marubi Alpet e Shkodrës Bregdeti shqiptar Dinastia e Marubëve Foto-album Fototeka Marubi Stacioni i fundit Marubi i Shkodrës - speciale nga Koha Jonë - Fotografi - Foto-galeri Pamje nga Plazhi në Velipojë Pamje nga Plazhi në...

Pamje nga Shkodra

Pamje nga qyteti i Shkodrës... Pamje nga Shkodra Grand Hotel Europa Hotel Rozafa Katedralja e Shkodrës Kisha Françeskane Kisha Zoja e Shkodrës Xhamia "Ebu Beker" Pamje nga Kalaja "Rozafa"

Fototeka Marubi

Marubi National Museum of Photography www.marubi.gov.al Pjetro Marubi (1834-1903) - themelues i fotografisë shqiptare dhe ballkanase  Artizanantë në pazar Pamje e Kalasë "Rozafa" Varkë në liqen Pamje e Kalasë "Rozafa" Pamje e Kalasë "Rozafa" Pamje e Kalasë "Rozafa" Fotografi | Foto tjera
Pjaca e Shkodrës Pamje nga Shkodra Hotel Rozafa Grand Hotel Europa Foto Turizëm, pamje nga bregdeti shqiptar Fotografi | Foto-galeri
-- nga Rudina Llazari - legjenda e shekujve në fotografi. "Ah, sikur të kish qenë gjallë njëri nga Marubët". Kështu thuhet të kete thënë në fillimin e viteve '90 shkodrani hipur majë bustit te Stalinit, teksa lidhte nyjen e kavos në...

Alpet e Shkodrës

Këtu paraqiten disa pamje nga Alpet e Shkodrës... - Malësi e Madhe.  

TË PREFERUARA

REKLAMA

- Reklama -

POSTIME POPULLORE

Foto Galeri (I)

Mirënjohje

Kuçi

SOCIALE

0TifozPëlqim
158NdjekësNdjek
4AbonentëAbonohu