13 C
Shkoder, AL
E enjte, 19 Tetor 2017.

Gjosho Vasia (…-2013)

Artist i njohur i humorit Shkodran. Vasia është shquar më tepër për bejtet, paroditë dhe kompozimet e tij humoristike e satirike, të cilat i këndon me kitarë... OROSKOPI SI RROSKOPI -- nga Gjosho Vasia DASHI -- 20 MARS -- 19 PRILL Po ndigjo...
Humori i veçantë shkodran është i njohur në të gjithë Shqipërinë. Nuk ka qenë vetëm humori profesionist ai që e ka përcaktuar Shkodrën si vendi i humorit, por edhe bejtet e barcaletat e panumërta, që kanë dalë nga goja...

TË PREFERUARA

REKLAMA

- Reklama -

POSTIME POPULLORE

SOCIALE

0TifozPëlqim
158NdjekësNdjek
4AbonentëAbonohu