Shkodra është quajtur dhe e quajnë ende "Djep i kulturës dhe i qytetërimit", ky djep që ka përkundur kaq e kaq emra kolosësh. Një ndër këto emra është edhe aktorja e mirënjohur e humorit, Zyliha Miloti. M. Garuja: Si...

Artist i njohur i humorit Shkodran. Vasija është shquar më tepër për bejtet, paroditë dhe kompozimet e tij humoristike e satirike, të cilat i këndon me kitarë... OROSKOPI SI RROSKOPI -- nga Gjosho Vasija DASHI -- 20 MARS -- 19 PRILL Po ndigjo...
- Reklama -

MEDIAT SOCIALE

3,313TifozaPëlqe
0NdjekësNdjek
161NdjekësNdjek
3AbonentëAbonohu