Kartolina  
| Kontakti | Harta e faqes

Kartolina nga Shkodra

Kėtu do tė paraqiten disa kartolina me pamje nga Shkodra dhe Qarku i Shkodrės.


Pamje nga Plazhi nė Velipojė
Pamje nga Plazhi nė Velipojė

Pamje nga Plazhi nė Velipojė
Pamje nga Plazhi nė Velipojė

Pamje e Shkodrės nga kalaja Rozafa
Pamje e Shkodrės nga kalaja "Rozafa"

Pamje nga Ura e Mesit
Pamje nga Ura e Mesit

Pamje nga Shkodra
Pamje nga Shkodra

Pamje nga Shkodra
Pamje nga Shkodra

Pamje nga Shiroka
Pamje nga Shiroka

Pamje nga Kisha e Madhe
Pamje nga Kisha e Madhe

Njė shtėpi e vjetėr shkodrane
Njė shtėpi e vjetėr shkodrane

Pamje nga kisha Zoja e Shkodrės
Pamje nga kisha "Zoja e Shkodrės"

Pamje nga kalaja Rozafa
Pamje nga kalaja "Rozafa"

Teatri Migjeni dhe 5 heronjtė
Teatri "Migjeni" dhe "5 heronjtė"

Pamje nga Kelmendi, Vermosh
Pamje nga Kelmendi, Vermosh

Pamje nga Kelmendi, Vermosh
Pamje nga Kelmendi, Vermosh

Pamje nga Kelmendi, Grabom
Pamje nga Kelmendi, Grabom

Shtėpi karakteristike nė Kelmend
Shtėpi karakteristike nė Kelmend

Pamje nga Kelmendi, Gropa Selcė
Pamje nga Kelmendi, Gropa Selcė

Fotografi | Foto-galeri