Fotografi  
| Kontakti | Harta e faqes

Fototeka Marubi

Kėtu keni mundėsinė tė shihni njė galeri fotosh tė fiksuara nga aparati fotografik i Marubit

Fotografi | Foto tjera  


Pjetro Marubi (1834-1903)
- themelues i fotografisė
shqiptare dhe ballkanase

Artizanantė nė pazarPamje e Kalasė "Rozafa"Varkė nė liqenPamje e Kalasė "Rozafa"Pamje e Kalasė "Rozafa"Pamje e Kalasė "Rozafa"Fotografi | Foto tjera


Njė pjesė e fotografive janė marrė nga faqja pėr Shkodrėn e studentėve tė italishtes nė Universitetin "Luigj Gurakuqi", Shkodėr.
[ www.tili.it ]
Mund tė kontaktoni:
[ tili@cfc.it ]